Image Alt

درباره ما

مهم‌ترین قسمت برنامه ساخت و ساز یک پروژه ساختمانی است. تفاوتی نمی‌کند پروژه مربوط به ساختمان مسکونی باشد یا تجاری و یا صنعتی؛ آنچه اهمیت دارد این است که طراحی پلان باید با جزئیات و دقت کامل انجام گیرد. تیم طراحی متخصص و حرفه‌ای برای طراحی پلان با یکدیگر همکاری می‌کنند.

امروزه برای اجرا طراحی و دکسیون داخلی متریال‌های متفاوت و متنوعی به کار می‌روند. ترکیب هنر، خلاقیت و تکنولوژی هر روز مواد و متریال جدیدی در دنیای معماری و دکوراسیون داخلی تولید می‌کند. یک ساختمان از قسمت‌های متفاوتی تشکیل می‌شود و برای هر کدام از آن‌ها مواد و مصالح خاص با ویژگی‌های مشخصی باید استفاده شود.

گرفتن خروجی Rendering و پرزنت Present پروژه های معماری بسیار متنوع بوده و بسته به نیاز، خلاقیت، ضرورت و غیره متفاوت می باشد. هنگامی که در مورد پرزنت و رندرینگ در طراحی معماری، دکوراسیون داخلی، سایت پلان، طراحی صنعتی و غیره صحبت صحبت به میان می آید اولین واژه ای که در ذهن هر طراح شکل می گیرد، گرفتن خروجی به صورت واقعی Real یا واقع گرایانه Hyperrealistic می باشد.

ساختمانی که مرحله ی اسکلت را پشت سر گذاشته، محل قرارگیری فضاهای چسبیده به نما کاملا تعریف شده و همچنین ما حقی در مورد اضافه یا کم کردن بالکن نداریم.

معماران و طراحان دوستدار طبیعت برای کمک به آن خانه هایی طراحی کرده اند که به خانه های دوستدار محیط زیست مشهور شده اند و بسیار محبوب هستند.

نظارت ساختمان صرفاً مربوط به رعایت نکات فنی در ساخت یا بنا خلاصه نمی‌شود بلکه برای انجام درست نظارت ساختمانی علاوه بر احاطه به نکات فنی نیاز است که ناظر ساختمان به آیین‌نامه‌های حقوقی، ایمنی و دیگر آیین‌نامه‌های فنی حوزه ساخت‌وساز مسلط باشد.

654
ساختمان
909
ویلایی
21
اپارتمان
433
اتاق پذیرایی
45
اتاق خواب

دپارتمان معماری ویدا دیزاین

 

دپارتمان معماری ویدا دیزیان برای طراحی و ساخت خانه و ویلا و دفتر کار، ما بهترین انتخاب برای شما هستیم اولین دپارتمان مستقل حوزه معماری در استان مرکزی است. دپارتمان معماری و طراحی ویدا دیزاین با تیم حرفه‌ای خدمات و طرح‌های خود را با بالاترین کیفیت بی‌نظیر و در کوتاه‌ترین زمان و با گارانتی بازگشت هزینه در خدمت شماست.

کار ما ساختن قصر رؤیاهاست و آنچه را که می‌گوییم انجام می‌دهیم.

لیست فعالیت‌های دپارتمان را بادقت مطالعه نمایید:

  • طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی از صفر تا صد (مسکونی، تجاری و اداری): به‌صورت 2 بعدی و 3 بعدی، دکوراسیون به معنی آراستن، چیدمان و مرتب کردن است. وقتی که صحبت از دکوراسیون داخلی می‌شود منظور نحوه چیدمان و انتخاب مناسب وسایل قسمت‌های مختلف خانه از جمله قسمت پذیرایی و نشیمن، اتاق‌ها، آشپزخانه، حمام و دستشویی است ما برای شما دکوراسیونی چیدمان و طراحی خواهیم کرد که نیازهای شما را برطرف و حال خوب‌رو بهتون هدیه بدیم.

کار ما ساختن قصر رؤیاهاست و آنچه را که می‌گوییم انجام می‌دهیم.

  • طراحی و معماری ویلا: به‌صورت 2 بعدی و 3 بعدی در طراحی ویلا، آراستن فضا‌های بیرونی و داخلی ویلا به‌گونه‌ای که در عین کاربردی بودن جذابیت کافی را نیز داشته باشد؛ از مهم‌ترین قسمت‌های حرفه معماری است که در آن مهندسین و طراحان دپارتمان معماری ویدا دیزاین بخشی از هنرنمایی‌های خود را به معرض نمایش قرار می‌دهند.
  • طراحی نقشه و پلان: یک نقشه کاربردی و اصولی، برطرف‌کننده نیازهاست و ما با رعایت اصول، به نیاز شما اهمیت خواهیم داد.
  • طراحی نما: هیچ‌کس رغبت نمی‌کند وارد ساختمانی با نمای نازیبا شود.سه مورد اساسی در طراحی نمای ساختمان سبک، کاربری و مصالح نما هستند.ایجاد تناسب بین سبک طراحی نما و کاربری ساختمان و همین‌طور استفاده از مصالح جدید و قدیمی در ترکیب با هم در عین رعایت اصول و استانداردها و ضوابط طراحی نما، از ویژگی طراحان ویدا دیزاین به‌حساب می‌آید.
  • نورپردازی: فضا با نور تعریف می‌شود.نورپردازی به‌عنوان یکی از بخش‌های جدایی‌ناپذیر معماری است و در واقع، تعیین‌کنندة زیبایی و کاربردی بودن محیط طراحی شده که در دپارتمان معماری ویدا دیزاین با برنامه‌ریزی و بادقت و مهارت‌های بسیار بالای به آن می‌پردازیم.
  • طراحی لنداسکیپ و محوطه‌سازی فضای سبز: به‌صورت 2 بعدی و 3 بعدی و ما به‌خوبی برجسته‌سازی نکات خوب، زیبا و مهم؛ پنهان کردن نکات بد و ضعیف را در این طراحی در نظر می‌گیریم و طراحان ما وظیفة تاکید بر هر عنصر ارزشمند یا جذاب در فضا را بر عهده دارند، تا همه چیز را برای شما ساده‌تر و ملموس‌تر باشد.
  • طراحی المان: المان یعنی یک نماد یا شاخصه که یک مفهوم و داستانی رو به همراه دارد و معمولاً جنبة تزئینی و ساختمانی دارد و جزئی از نماد شهری محسوب میشه و در هر منطقه‌ای که قرار می گیره یک هویت و ویژگی خاصی بهش می بخشه.او نقد مهمه که علاوه بر جنبة زیباسازی، افراد رو به سمت خودش جذب می کنه و به‌صورت سمبلی خاص برای شناخت اون منطقه، شهر و یا کشور محسوب میشه به‌طوری‌که با شنیدن نام اون منطقه، ناخودآگاه المان اون تو ذهن نقش می بنده و نام و آوازش تو شهرها و کشورهای دیگه می پیچه و می تونه تو زمینة جذب توریست و گردشگر هم نقش‌آفرینی کنه.

 

این دپارتمان با بهره‌گیری از کارکنان مجرب و کارآزموده، افتخار دارد که برترین دپارتمان معماری کشور است. به سبب این پیشرفت کلیه کارکنان ما در جهت پیشرفت نیاز مشتریان برنامه‌ریزی دارند. ما کاری می‌کنیم که همیشه در ذهن مخاطب ماندگار باشد و بهترین حس را در وجود مشتریان محترم ایجاد می‌کنیم. مثل این جمله: این همونی بود که در رؤیاها به آن فکر می‌کردم …….

تابه‌حال به این اندیشیده‌اید که چرا فضای داخلی منزل شما انرژی خوب ندارد و احساس خوبی ندارید؟ پس با در اختیار گذاشتن ساختمان محل زندگی به ما و بازسازی با رنگ و علایق و چیدمان خود بپردازید.

تیم ما در طی سال‌ها فعالیت به این نتیجه رسید که انتخاب مشتری را در اولویت کاری خود قرار دهد. پس از سال‌ها بررسی و نظر مشتریان این مسئله به این نتیجه رسیده است که طراحی و دیزاین به علایق مشتری باعث می‌شود که حس رضایتمندی مشتری افزایش یابد.

اهداف دپارتمان معماری ویدا دیزاین

هدف دپارتمان معماری ویدا دیزاین، انتخاب مشتری در ابتدای طراحی است در اینجا در همان ابتدا شروع کار ما بودجه فعالیت را در نظر می‌گیریم و بر اساس نیاز مشتری به تغییر می‌پردازیم. به این فکر کنید با کمترین هزینه می‌توانیم تغییر در چیدمان و ساختمان خود ایجاد کنید. ما حتی برای فعالیت خود تا بر اساس علایق مشتری پیش رود پیگیری پروژه شما در برنامه کاری کارکنان و مهندسان ناظر داریم یعنی در ابتدا تا انتها مسیر همراه شما هستیم. تا کار با روال عالی بر اساس علایق شما پیگیری شود خوشحالی ما، در پایان پروژه اولویت کاری ماست.

 

سخن آخر

در مجموعه ما، به دنبال تغییر چیدمان و طراحی ساختمان موردپسند مشتریان هست در دپارتمان معماری ویدا دیزاین به بازسازی و نوسازی ساختمان با رنگ و متریال موردنظر مشتریان همراه هستیم و برای تغییر نما محل زندگی با ما همراه باشید بهترین انتخاب را با تیم ما اجرایی انجام دهید.

 

ارتباط با ما:

راه‌های ارتباطی با دپارتمان معماری ویدا دیزاین :

ایمیل :  Aliarchitect1616@gmail.com

پیچ اینستاگرام :   @vida.design.office

تلگرام :   t.me/vidagostar

تلفن تماس :

دفتر تهران:   71057497-021  داخلی 2

دفتر اراک: 32229797-086  داخلی 2

پیام به:   5000970930

آیا افتخار همکاری میدهید؟